Vihar a biliben?
2025. augusztus 30. írta: törökcsilla

Vihar a biliben?

avagy, mit is takar egész pontosan egymás "támogatása"?

Van egy FB csoport, aminek az a neve, hogy Volt és jelenlegi Jehova Tanúit támogató csoport, ha valakit érdekel és nem hallott róla, akkor csatlakozhat. A lényeg, hogy ez nem egy vallásos csoport, nem egy újabb szekta, hanem a közös múlttal rendelkező személyeknek próbál egy platformot biztosítani,…

süti beállítások módosítása